FIRMA BUDOWLANA R.C. BUD

Firma budowlana R.C. BUD sp. z o.o. (do kwietnia 2021 - Mantalte sp. z o.o.) została założona w 2017 roku w Warszawie.
Główną działalnością firmy jest budowa monolitycznych konstrukcji żelbetowych do budowy budynków mieszkalnych i obiektów przemysłowych. 

Zespół R.C. BUD sp. z o.o. dziśiaj składa się z: 

  • 80 specjalistów zajmujących się konstrukcjami zbrojeniowymi (zbrojarzy);
  • 30 specjalistów od deskowań i betonu (cieśli);
  • 10 doświadczonych rzemieślników.

Od początku istnienia R.C. BUD sp. z o.o. jako wykonawca grupy prac monolitycznych współpracuje z dużymi i średnimi polskimi firmami budowlanymi – takimi jak: UNIBEP S.A., Budimex S.A., Eiffage Polska Budownictwo S.A., Emil Plak Zbrojenia I Żelbety S.K., Marex Budownictwo Sp. z o.o., MGK Mazowiecka Grupa Kapitalowa Sp. z o.o., Prosfer Sp. z o.o., Kamar Construction Sp. z o.o., RS Konstrukcje Sp. z o.o., Erbau Robert Rucki i innymi.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przy realizacji różnych projektów budowlanych na terenie całej Polski, R.C. BUD Sp. ogród zoologiczny. z powodzeniem i terminowo wywiązuje się z umów założonych na budowę monolitycznych konstrukcji żelbetowych w budownictwie mieszkaniowym, obiektów inżynieryjnych i infrastrukturalnych o dowolnym typie i złożoności. 
Gwarantujemy wysoką jakość i terminowe wykonanie prac budowlanych przez profesjonalnych specjalistów naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami współpracy liczymy na efektywną i sprawną współpracę z Państwem.

R.C. BUD sp. z o.o - budujemy przyszłośc!

Prezes R.C. BUD

Dzień dobry! Nazywam się Roman Chernykh i jestem prezesem zarządu R.C. BUD sp. z o.o.

Siedem lat temu przyjechałem do Polski i zacząłem pracę na budowie - jako sprzątacz, monter, brygadzista. Po kilku latach założyłem własny zespół profesjonalistów, którzy dziś stanowią trzon naszej firmy i pracują w niej jako rzemieślnicy i brygadziści. 

Dzięki własnemu doświadczeniu w branży budowlanej mam okazję znaleźć podejście do każdego z pracowników. Dziś nasz zespół składa się z ponad stu profesjonalistów, których łączy idea wysokiej jakości i terminowego wykonania robót budowlanych za godne wynagrodzenie. 

Nasza firma jest dość młoda, ale ma duże doświadczenie w budowie monolitycznych konstrukcji żelbetowych i przyzwoitą reputację wśród kolegów.
Jesteśmy gotowi na nowe projekty i gwarantujemy wysoką jakość naszej pracy.

Zapraszam do współpracy klientów, kolegów i pracowników! 

Roman Czernych, Prezes zarządu firmy R.C. BUD sp. z o.o.